Strony

Friday, January 26, 2018

Fantasy Heroes: Engineer

Zawsze chciałem mieć bandę, którą mógłbym zagrać w takie gry jak Mordheim, Warheim FS czy niedawno wydany AoS Skirmish. Pierwszym pomalowanym bohaterem jest inżynier wyposażony w dwa pistolety, lunetę i łopatę.

I always wanted to have a band that I could play in such games as Mordheim, Warheim FS or the recently released AoS Skirmish. The first painted hero is an engineer equipped with two pistols, a telescope and a shovel.
8 comments:

 1. Fajna konwersja i porządne malowanie. W WFS jest kilka kompanii w szeregach których inżynier znajdzie zatrudnienie. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki :) To dzięki WFS powstała moja banda do gier fantasy. Zacząłem przeglądać kompanie i zrobiłem rozpiskę. Wyposażenie będzie zgodne z kompanią Muszkieterów z Nuln, aczkolwiek nie obiecuję, że kolorystycznie zachowam klimat... będzie troszkę mniej czerni.

   Delete
 2. Świetny Janusz w białych skarpetach :D
  Malowanie na bd. poziomie!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mój inżynier to z natury pedant. Na nową przygodę rusza tylko w świeżo wypranych ciuchach ;)

   Delete
 3. Przyłączę się do pochwał. Najbardziej podoba mi się w tej figurce to, że jest o niebo lepsza i bardziej klimatyczna o obecnego inżyniera proponowanego przez GW.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mówisz o figurce Gunmaster? Trzyma klimat, aczkolwiek najlepiej wygląda przy machinach wojennych. Mój inżynier to poszukiwacz przygód :)

   Delete
 4. Super, te pistolety to bardzo fajna sprawa. Wszyscy inżynierowie to fajne chłopaki.

  ReplyDelete
 5. Model i wykonanie zdecydowanie zasługują na solidną "okejkę"! Imperium ma swój niepowtarzalny klimat. Strasznie żałuję, że w AoS odchodzi w zapomnienie...

  ReplyDelete